Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka Muži >35 let Profi | |
---|---|
ID FireSport: | 2 |
Okres: | bez určení okresu |
Kraj: | jiné místo |
Souřadnice: | - |
PSČ: | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,10 | 138 | 0 | |
Adámek Erik Rokytnice-Vsetín | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 13,36 | 152 | 0 | |
Baroš Václav Těrlicko-Hradiště | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,07 | 141 | 0 | |
Batrla Petr Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 26,25 | 71 | 0 | |
BUDZINSKI Marek Těrlicko-Hradiště | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 19,61 | 178 | 0 | |
Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,41 | 130 | 0 | |
Černá Terezie Praha-Písnice | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,00 | 129 | 0 | |
Eichlerová Kristýna Kostelec nad Č. lesy | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 23,16 | 156 | 0 | |
GUZIUROVÁ Natálie Těrlicko-Hradiště | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 16,17 | 144 | 0 | |
Hofman Miroslav Seč | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,82 | 69 | 0 | |
KALOVÁ Marie Těrlicko-Hradiště | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 13,48 | 32 | 0 | |
Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,09 | 53 | 0 | |
Kašíková Martina Vsetín-Rokytnice | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,63 | 72 | 0 | |
Konečný Matouš Seč | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 20,03 | 54 | 0 | |
Krutílek Martin Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,62 | 97 | 0 | |
Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,39 | 145 | 0 | |
Michálek Josef Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 23,57 | 83 | 0 | |
Minaříková Linda Praha-Zličín | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 17,81 | 140 | 0 | |
PAZGYEROVÁ Aneta Těrlicko-Hradiště | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 17,82 | 174 | 0 | |
Přibyl Martin Sklárna Karolinka | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 34,01 | 118 | 0 | |
Řeřichová Nikol Kostelec nad Č. lesy | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 18,80 | 148 | 0 | |
STEBEL Václav Těrlicko-Hradiště | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 15,68 | 92 | 0 | |
Škývarová Michaela Vsetín-Rokytnice | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 15,93 | 105 | 0 | |
Šulc Martin Seč | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 19,24 | 40 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
2. místo MČR 201013. místo HBMH 202214. místo HBMH 202215. místo HBMH 202216. místo HBMH 202217. místo HBMH 202218. místo HBMH 202219. místo HBMH 202220. místo HBMH 202217. místo TCL 202212. místo HBMH 202211. místo HBMH 202210. místo HBMH 20221. místo HBMH 20222. místo HBMH 20223. místo HBMH 20224. místo HBMH 20225. místo HBMH 20226. místo HBMH 20227. místo HBMH 20228. místo HBMH 20229. místo HBMH 202212. místo HBMH 202313. místo HBMH 202314. místo HBMH 202315. místo HBMH 202316. místo HBMH 202317. místo HBMH 202318. místo HBMH 202319. místo HBMH 202320. místo HBMH 202311. místo HBMH 202310. místo HBMH 20231. místo HBMH 20232. místo HBMH 20233. místo HBMH 20234. místo HBMH 20235. místo HBMH 20236. místo HBMH 20237. místo HBMH 20238. místo HBMH 20239. místo HBMH 202316. místo TCL 2024
Fire Sport
Tým: - Adámek Daniel Rokytnice-Vsetín, nejlepěí čas: 17,10 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Adámek Erik Rokytnice-Vsetín, nejlepěí čas: 13,36 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Baroš Václav Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 17,07 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Batrla Petr Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 26,25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - BUDZINSKI Marek Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 19,61 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Budzinski Marek Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 17,41 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Černá Terezie Praha-Písnice, nejlepěí čas: 17,00 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Eichlerová Kristýna Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 23,16 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - GUZIUROVÁ Natálie Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 16,17 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Hofman Miroslav Seč, nejlepěí čas: 18,82 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - KALOVÁ Marie Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 13,48 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 14,09 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kašíková Martina Vsetín-Rokytnice, nejlepěí čas: 14,63 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Konečný Matouš Seč, nejlepěí čas: 20,03 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Krutílek Martin Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 14,62 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Kudelňáková Eliška Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 18,39 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Michálek Josef Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 23,57 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Minaříková Linda Praha-Zličín, nejlepěí čas: 17,81 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - PAZGYEROVÁ Aneta Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 17,82 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Přibyl Martin Sklárna Karolinka, nejlepěí čas: 34,01 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Řeřichová Nikol Kostelec nad Č. lesy, nejlepěí čas: 18,80 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - STEBEL Václav Těrlicko-Hradiště, nejlepěí čas: 15,68 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Škývarová Michaela Vsetín-Rokytnice, nejlepěí čas: 15,93 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: - Šulc Martin Seč, nejlepěí čas: 19,24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Hřeby.cz | http://www.hreby.cz | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře